FCABSFEVK38.4
Fox ElectronicsFox Electronics
Fox Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FCABSFEVK38.4
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 38.4MHZ 7PF SMD
Foi de date: FCABSFEVK38.4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FCABSFEVK38.4
Număr parc FCABSFEVK38.4 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 38.4MHZ 7PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41372 pcs Fișa cu date FCABSFEVK38.4.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Serie CABS Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 631-1510-1 Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 7pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.013" (0.33mm)
Frecvența toleranței ±15ppm Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 38.4MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 100 Ohms
descriere detaliata 38.4MHz ±15ppm Crystal 7pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead