FC7BSCCMC10.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BSCCMC10.0-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC7BSCCMC10.0-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD
Foi de date: FC7BSCCMC10.0-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FC7BSCCMC10.0-T1
Număr parc FC7BSCCMC10.0-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101141 pcs Fișa cu date FC7BSCCMC10.0-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Serie C7BS Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 631-1501-1 Temperatura de Operare -
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 20pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.043" (1.10mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±30ppm
Frecvență 10MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 110 Ohms
descriere detaliata 10MHz ±30ppm Crystal 20pF 110 Ohms 4-SMD, No Lead