FC7BQCCMC7.3728-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BQCCMC7.3728-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC7BQCCMC7.3728-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
Foi de date: FC7BQCCMC7.3728-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FC7BQCCMC7.3728-T1
Număr parc FC7BQCCMC7.3728-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 165424 pcs Fișa cu date FC7BQCCMC7.3728-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie C7BQ Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 631-1028-2
FC7BQCCMC7.3728
FQ7050B-7.3728
FQ7050B73728
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 20pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±30ppm
Frecvență 7.3728MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms
descriere detaliata 7.3728MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead