FC5BQCCMM24.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC5BQCCMM24.0-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC5BQCCMM24.0-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Foi de date: 1.FC5BQCCMM24.0-T1.pdf2.FC5BQCCMM24.0-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FC5BQCCMM24.0-T1
Număr parc FC5BQCCMM24.0-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 143514 pcs Fișa cu date 1.FC5BQCCMM24.0-T1.pdf2.FC5BQCCMM24.0-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie C5BQ Evaluări -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 631-1421-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 20pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 24MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 Ohms
descriere detaliata 24MHz ±30ppm Crystal 20pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead