FC4SDCBMM24.576-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMM24.576-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC4SDCBMM24.576-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
Foi de date: 1.FC4SDCBMM24.576-T1.pdf2.FC4SDCBMM24.576-T1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FC4SDCBMM24.576-T1
Număr parc FC4SDCBMM24.576-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 416892 pcs Fișa cu date 1.FC4SDCBMM24.576-T1.pdf2.FC4SDCBMM24.576-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serie HC49SDLF Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz HC-49/US
Alte nume 631-1407-2
FC4SDCBMM24.576
FOXSDLF/245FR-20/TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 20pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.177" (4.50mm)
Frecvența toleranței ±30ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 24.576MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 30 Ohms
descriere detaliata 24.576MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US