FC4SDCBMF9.8304-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF9.8304-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC4SDCBMF9.8304-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD
Foi de date: FC4SDCBMF9.8304-T1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FC4SDCBMF9.8304-T1
Număr parc FC4SDCBMF9.8304-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 613028 pcs Fișa cu date FC4SDCBMF9.8304-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)