FC4SDCBMF16.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF16.0-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC4SDCBMF16.0-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Foi de date: FC4SDCBMF16.0-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FC4SDCBMF16.0-T1
Număr parc FC4SDCBMF16.0-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 430502 pcs Fișa cu date FC4SDCBMF16.0-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)