FC4SBBMD16.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SBBMD16.0-T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC4SBBMD16.0-T1
Producator / Marca: Fox Electronics
Descrierea produsului CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
Foi de date: FC4SBBMD16.0-T1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FC4SBBMD16.0-T1
Număr parc FC4SBBMD16.0-T1 Producător Fox Electronics
Descriere CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 190758 pcs Fișa cu date FC4SBBMD16.0-T1.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Serie FX425B Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume 631-1040-2
FC4SBBMD16.0
FX425B-16
FX425B-16.000
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 20pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm)
Frecvența toleranței ±50ppm Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 16MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 80 Ohms
descriere detaliata 16MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead