I1730-FLEX1500
Fluke ElectronicsFluke Electronics
I1730-FLEX1500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: I1730-FLEX1500
Producator / Marca: Fluke Electronics
Descrierea produsului FLUKE-1730 IFLEXI 1500A 12"
Foi de date: I1730-FLEX1500.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile I1730-FLEX1500
Număr parc I1730-FLEX1500 Producător Fluke Electronics
Descriere FLUKE-1730 IFLEXI 1500A 12" Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6291 pcs Fișa cu date I1730-FLEX1500.pdf
Tip Current Meter, Clamp/Probe (Add On) Specificații Measures AC Current to 1500A, BNC Interface
Serie 1730 Evaluări CAT III 1000V, CAT IV 600V
descriere detaliata Current Meter, Clamp/Probe (Add On) CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures AC Current to 1500A, BNC Interface