5609-500-I
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5609-500-I
Producator / Marca: Fluke Electronics
Descrierea produsului PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50
Foi de date: 5609-500-I.pdf
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Starea stocului 77 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5609-500-I
Număr parc 5609-500-I Producător Fluke Electronics
Descriere PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50 Condiții libere de stare / stare RoHS Nu se aplică / Nu se aplică
cantitate valabila 77 pcs Fișa cu date 5609-500-I.pdf
folosire Liquids, Semi Solids Tip Temperature Probe
Sfat - Tip Immersion / Penetration, Rounded Serie 5609
Domeniul temperaturii sondei -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Probe Material Inconel
Lungimea sondei 19.685" (500.00mm) Tipul de conectare -
Plug Color - Alte nume 3056992
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable Lungimea cablului 72.000" (1828.80mm)
Izolație prin cablu Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5609-500-M
5609-500-M
Producători: Fluke Electronics
Descriere: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50
In stoc: 79 pcs
Descarca: 5609-500-M.pdf
RFQ
5609-400-S
5609-400-S
Producători: Fluke Electronics
Descriere: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
In stoc: 81 pcs
Descarca: 5609-400-S.pdf
RFQ
5609-9BND-A
5609-9BND-A
Descriere: PROBE SECON. PRT 100 OHM 9IN 90
In stoc: 92 pcs
Descarca: 5609-9BND-A.pdf
5609-500-P
5609-500-P
In stoc: 83 pcs
Descarca: 5609-500-P.pdf
In stoc: 90 pcs
Descarca: 5609-400-P.pdf
5609-500-G
5609-500-G