PLV-050S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-050S024 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLV-050S024
Producator / Marca: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.08A
Foi de date: PLV-050S024.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PLV-050S024
Număr parc PLV-050S024 Producător Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.08A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3648 pcs Fișa cu date PLV-050S024.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 24V
Tensiune - Izolare 2kV Tensiune - Intrare (Min) 90VAC
Tensiune - Intrare (Max) 305VAC Tip Constant Voltage
Topologie AC DC Converter Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm) Serie PLV-050
Evaluări IP67 Putere (Wați) 50W
Alte nume PLV050S024
Q690
Temperatura de Operare -35°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 84%
Dimming - descriere detaliata 2.08A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 2.08A Aprobări cULus