PLC-040S166D
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLC-040S166D
Producator / Marca: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descrierea produsului LED DRIVER CC AC/DC 8-23V 1.66A
Foi de date: PLC-040S166D.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PLC-040S166D
Număr parc PLC-040S166D Producător Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descriere LED DRIVER CC AC/DC 8-23V 1.66A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3312 pcs Fișa cu date PLC-040S166D.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 8 ~ 23 V
Tensiune - Izolare 2kV Tensiune - Intrare (Min) 90VAC
Tensiune - Intrare (Max) 305VAC Tip Constant Current
Topologie AC DC Converter Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Serie PLC-040 D
Evaluări IP65 Putere (Wați) 40W
Temperatura de Operare -25°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OTP, OVP, SCP
Eficienţă 86% Dimming Analog
descriere detaliata 1.66A 8 ~ 23 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 1.66A