FDA2-25489NBHT4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-25489NBHT4F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDA2-25489NBHT4F
Producator / Marca: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descrierea produsului FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Foi de date: FDA2-25489NBHT4F.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 871 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FDA2-25489NBHT4F
Număr parc FDA2-25489NBHT4F Producător Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descriere FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 871 pcs Fișa cu date FDA2-25489NBHT4F.pdf
Lăţime 89.00mm Greutate 6 lbs (2.7kg)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 115VAC
terminare 2 Terminals Presiune statica 0.846 in H2O (210.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Round - 254mm Dia Serie HPLC, FDA2-25489
RPM 3200 RPM Putere (Wați) 97.0W
Alte nume FDA2-25489NBHT4F-ND
Q872
Temperatura de Operare -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Zgomot 68.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Aluminum Material - Lama Steel
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.880A