FDA2-17255QBHT3D
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-17255QBHT3D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FDA2-17255QBHT3D
Producator / Marca: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descrierea produsului FAN AXIAL 172X55MM 230VAC TERM
Foi de date: FDA2-17255QBHT3D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FDA2-17255QBHT3D
Număr parc FDA2-17255QBHT3D Producător Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descriere FAN AXIAL 172X55MM 230VAC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2563 pcs Fișa cu date FDA2-17255QBHT3D.pdf
Lăţime 55.00mm Greutate 1.8 lbs (816.5g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 230VAC
terminare 2 Terminals Presiune statica 0.531 in H2O (132.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H Serie HPLC, FDA2-17255
RPM 3100 RPM Putere (Wați) 27.00W
Temperatura de Operare -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Zgomot 61.0 dB(A)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - cadru Aluminum
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.120A Tip rulant Ball