BZX84C30
Fairchild/ON SemiconductorFairchild/ON Semiconductor
Fairchild/ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C30
Producator / Marca: Fairchild/ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3
Foi de date: 1.BZX84C30.pdf2.BZX84C30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C30
Număr parc BZX84C30 Producător Fairchild/ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2786879 pcs Fișa cu date 1.BZX84C30.pdf2.BZX84C30.pdf
Tensiune - Izolare 80 Ohm Tensiune - Defalcare SOT-23-3 (TO-236)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 350mW Polarizare TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume BZX84C30-ND
BZX84C30FSTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului BZX84C30 Impedanță (Max) (Zzt) 30V
Descriere extinsă Zener Diode 350mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±7%
Configurarea diodelor 50nA @ 21V Descriere DIODE ZENER 30V 350MW SOT23-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 900mV @ 10mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C30 RFG
BZX84C30 RFG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23
In stoc: 2818238 pcs
Descarca: BZX84C30 RFG.pdf
RFQ
BZX84C30-7
BZX84C30-7
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
In stoc: 3056 pcs
Descarca: BZX84C30-7.pdf
RFQ
BZX84C30 BK
BZX84C30 BK
Producători: Central Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 30V 500MW SOT23-3