2518068007Y3
Fair-Rite Products Corp.Fair-Rite Products Corp.
2518068007Y3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2518068007Y3
Producator / Marca: Fair-Rite Products Corp.
Descrierea produsului FERRITE BEAD 1806 1LN
Foi de date: 2518068007Y3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2518068007Y3
Număr parc 2518068007Y3 Producător Fair-Rite Products Corp.
Descriere FERRITE BEAD 1806 1LN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 506547 pcs Fișa cu date 2518068007Y3.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1806 (4516 Metric) Alte nume 1934-1318-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de linii 1
Tipul de montare Surface Mount Înălțime (Max) 0.071" (1.80mm)
Tip filtru Signal Line Rezistența DC (DCR) (Max) 40 mOhm
Rating-ul curent (Max) 3A