2518061017Y0
Fair-Rite Products Corp.Fair-Rite Products Corp.
2518061017Y0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2518061017Y0
Producator / Marca: Fair-Rite Products Corp.
Descrierea produsului FERRITE BEAD 1806 1LN
Foi de date: 2518061017Y0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2518061017Y0
Număr parc 2518061017Y0 Producător Fair-Rite Products Corp.
Descriere FERRITE BEAD 1806 1LN Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1748650 pcs Fișa cu date 2518061017Y0.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serie -
Evaluări - Pachet / Caz 1806 (4516 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de linii 1
Tipul de montare Surface Mount Înălțime (Max) 0.071" (1.80mm)
Tip filtru - Rezistența DC (DCR) (Max) 300 mOhm
Rating-ul curent (Max) 400mA