PQ50/35-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ50/35-3F36 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PQ50/35-3F36
Producator / Marca: FERROXCUBE
Descrierea produsului FERRITE CORE 2PC SET
Foi de date: 1.PQ50/35-3F36.pdf2.PQ50/35-3F36.pdf3.PQ50/35-3F36.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PQ50/35-3F36
Număr parc PQ50/35-3F36 Producător FERROXCUBE
Descriere FERRITE CORE 2PC SET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6762 pcs Fișa cu date 1.PQ50/35-3F36.pdf2.PQ50/35-3F36.pdf3.PQ50/35-3F36.pdf
Lăţime 32.00mm Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor PQ 50 x 35 Serie -
Alte nume 1779-1220
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material 3F36 Lungime 51.00mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 35.00mm