PQ32/25-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PQ32/25-3F46
Producator / Marca: FERROXCUBE
Descrierea produsului PQ CORES 2PC SET
Foi de date: PQ32/25-3F46.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
140 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PQ32/25-3F46
Număr parc PQ32/25-3F46 Producător FERROXCUBE
Descriere PQ CORES 2PC SET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36618 pcs Fișa cu date PQ32/25-3F46.pdf
Lăţime 22.00mm Toleranţă ±25%
Pachetul dispozitivului furnizor PQ 32 x 25 Serie *
Alte nume 432702501551
BM2PQ03225002U300S
Secțiunea transversală minimă a axului (Amin) mm² 143
Material 3F46 Lungime 33.00mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 25.00mm