P30/19-3C95
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P30/19-3C95
Producator / Marca: FERROXCUBE
Descrierea produsului P CORES 2PC SET
Foi de date: P30/19-3C95.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P30/19-3C95
Număr parc P30/19-3C95 Producător FERROXCUBE
Descriere P CORES 2PC SET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22729 pcs Fișa cu date P30/19-3C95.pdf
Lăţime - Toleranţă ±25%
Pachetul dispozitivului furnizor P 30 x 19 Serie *
Alte nume 432702589881
AH3PP03019008U300S
Secțiunea transversală minimă a axului (Amin) mm² 116
Material 3C95 Lungime -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 18.80mm
Decalaj Ungapped finalizarea Uncoated
Volum magnetic efectiv (Ve) mm³ 6190 Lungime efectivă (le) mm 45.2
Zona efectivă (Ae) mm² 137 Diametru 30.00mm