P22/13-3C95
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P22/13-3C95
Producator / Marca: FERROXCUBE
Descrierea produsului P CORES 2PC SET
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P22/13-3C95
Număr parc P22/13-3C95 Producător FERROXCUBE
Descriere P CORES 2PC SET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52368 pcs Fișa cu date
Lăţime - Toleranţă ±25%
Pachetul dispozitivului furnizor P 22 x 13 Serie *
Alte nume 432202535231
AH3PP02213005U20PS
Secțiunea transversală minimă a axului (Amin) mm² 50.9
Material 3C95 Lungime -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Factorul de inducție (Al) 5.2µH
Înălţime 13.40mm Decalaj Ungapped
finalizarea Uncoated Permeabilitatea efectivă (μe) 2060
Volum magnetic efectiv (Ve) mm³ 2000 Lungime efectivă (le) mm 31.5
Zona efectivă (Ae) mm² 63.4 Diametru 22.00mm