E14/3.5/5/R-3F46-A63-P
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: E14/3.5/5/R-3F46-A63-P
Producator / Marca: FERROXCUBE
Descrierea produsului PLANAR E CORES
Foi de date: E14/3.5/5/R-3F46-A63-P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E14/3.5/5/R-3F46-A63-P
Număr parc E14/3.5/5/R-3F46-A63-P Producător FERROXCUBE
Descriere PLANAR E CORES Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 286090 pcs Fișa cu date E14/3.5/5/R-3F46-A63-P.pdf
Lăţime 5.00mm Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor E 14 x 3.5 x 5 Serie *
Material 3F46 Lungime 14.00mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 3.50mm