LXV150-050S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV150-050S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LXV150-050S
Producator / Marca: Excelsys Technologies Ltd.
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 50V 3A
Foi de date: 1.LXV150-050S.pdf2.LXV150-050S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LXV150-050S
Număr parc LXV150-050S Producător Excelsys Technologies Ltd.
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 50V 3A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6821 pcs Fișa cu date 1.LXV150-050S.pdf2.LXV150-050S.pdf
Greutate 2.3 lbs (1kg) Tensiune - ieșire 50V
Tensiune - Izolare 3.75kV Tensiune - Intrare (Min) 90VAC
Tensiune - Intrare (Max) 264VAC Tip Constant Voltage
Topologie AC DC Converter Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Serie LXV150
Evaluări IP67 Putere (Wați) 150W
Temperatura de Operare -35°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93% Dimming -
descriere detaliata 3A 50V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 3A
Aprobări CE, cULus, EN
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LXV150-050SW
LXV150-050SW
Producători: Excelsys Technologies Ltd.
Descriere: LED DRIVER CV AC/DC 50V 3A