XR46000ESE
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XR46000ESE
Producator / Marca: Exar Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223-3
Foi de date: XR46000ESE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile XR46000ESE
Număr parc XR46000ESE Producător Exar Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3019 pcs Fișa cu date XR46000ESE.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 Ohm @ 750mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 20W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA Temperatura de Operare 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 170pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 1.5A (Tc) 20W (Tc) Surface Mount SOT-223
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
XR46050IHBTR
XR46050IHBTR
Producători: Exar Corporation
Descriere: IC LED DRIVER LINEAR 6TDFN
In stoc: 471551 pcs
Descarca: XR46050IHBTR.pdf
RFQ
Producători: Exar Corporation
Descriere: IC LED DRIVER POWER SWITCH 8TDFN
In stoc: 3249 pcs
Descarca: XR46051IHBTR.pdf
RFQ
XR46000ESETR
XR46000ESETR
Descriere: MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223
Descarca: XR46000ESETR.pdf
XR46004ETCTR-Q
XR46004ETCTR-Q
Descriere: IC LD CURRENT REGULATOR 600MA HI