SP6201EM5-L
Exar CorporationExar Corporation
SP6201EM5-L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SP6201EM5-L
Producator / Marca: Exar Corporation
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Foi de date: SP6201EM5-L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SP6201EM5-L
Număr parc SP6201EM5-L Producător Exar Corporation
Descriere IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 361173 pcs Fișa cu date SP6201EM5-L.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) 6V Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Bulk
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 78dB ~ 40dB (100Hz ~ 400Hz)
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 1016-1199
SP6201EM5L
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 2.5 V ~ 6 V 200mA SOT-23-5 Curent - ieșire 200mA
Caracteristici de control Enable
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SP619EK-L
SP619EK-L
Producători: Exar Corporation
Descriere: IC HIGH CURRENT SW SOT23-6
In stoc: 211517 pcs
Descarca: SP619EK-L.pdf
RFQ
SP6201EM5-G-3-3/TR
SP6201EM5-G-3-3/TR
Producători: Exar Corporation
Descriere: IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
In stoc: 3290 pcs
Descarca: SP6201EM5-G-3-3/TR.pdf
RFQ
SP620
SP620
Producători: TPI (Test Products International)
Descriere: MANOMETER PRESSURE
Descarca: SP620.pdf
SP6201EM5-L-1-5/MTR
SP6201EM5-L-1-5/MTR
Descriere: IC REG LINEAR 200MA SOT23-5
Descarca:
SP6201EM5-L-1-8/MTR
SP6201EM5-L-1-8/MTR
Descarca:
SP6201EM5-L-1-8/TR
SP6201EM5-L-1-8/TR
Descriere: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Descarca: SP6201EM5-L-1-8/TR.pdf
SP6201EM5-L-1-5
SP6201EM5-L-1-5
Descriere: IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
Descarca: SP6201EM5-L-1-5.pdf
SP6201EM5-L-1-5/TR
SP6201EM5-L-1-5/TR
Descarca: SP6201EM5-L-1-5/TR.pdf
SP619EK-L/TR
SP619EK-L/TR
Descarca: SP619EK-L/TR.pdf
SP6201EM5-L-1-8
SP6201EM5-L-1-8
Descarca: SP6201EM5-L-1-8.pdf
SP6200EM5-L-3-0/TR
SP6200EM5-L-3-0/TR
Descriere: IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5
Descarca: SP6200EM5-L-3-0/TR.pdf
SP6201EM5-G-3-3
SP6201EM5-G-3-3
Descarca: SP6201EM5-G-3-3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW