CLC1007IST5MTR
Exar CorporationExar Corporation
CLC1007IST5MTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CLC1007IST5MTR
Producator / Marca: Exar Corporation
Descrierea produsului IC OPAMP VFB 95MHZ RRO TSOT5
Foi de date: CLC1007IST5MTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CLC1007IST5MTR
Număr parc CLC1007IST5MTR Producător Exar Corporation
Descriere IC OPAMP VFB 95MHZ RRO TSOT5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50529 pcs Fișa cu date CLC1007IST5MTR.pdf
Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 12.6 V, ±1.35 V ~ 6.3 V Tensiune - intrare offset 500µV
Pachetul dispozitivului furnizor TSOT-5 Rata de coborâre 220 V/µs
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 Tipul de ieșire Rail-to-Rail
Alte nume 1016-2015-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Găsiți produs de lățime de bandă 250MHz descriere detaliata Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-5
Curent - Ofertă 2.6mA Curent - ieșire / canal 100mA
Current - Bias de intrare 1.3µA Tipul amplificatorului Voltage Feedback
-3db Bandwidth 85MHz