WIT-18R-DK100
Essentra ComponentsEssentra Components
WIT-18R-DK100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WIT-18R-DK100
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului WIRE TIE 4.5" 18LBS WHT
Foi de date: WIT-18R-DK100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WIT-18R-DK100
Număr parc WIT-18R-DK100 Producător Essentra Components
Descriere WIRE TIE 4.5" 18LBS WHT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6697 pcs Fișa cu date WIT-18R-DK100.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Standard, Locking Lăţime 0.100" (2.54mm)
Rezistență la tracțiune 18 lbs (8.16 kg) Serie WIT-18
ambalare 100 per Pkg Alte nume RP102C
WIT-18RC
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Lungime - Aproximativ 4.50"
Lungime - Actuală 0.377' (114.79mm, 4.52") Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata Standard, Locking White 0.75" (19.05mm) 0.100" (2.54mm) 18 lbs (8.16 kg) 0.377' (114.79mm, 4.52")
Culoare White Bundle Diameter 0.75" (19.05mm)