Essentra Components| Număr parc | VMCG-160-MPBK-K | Producător | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Descriere | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30" | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 16966 pcs | Fișa cu date | VMCG-160-MPBK-K.pdf |
| Pentru utilizare cu / produse asemănătoare | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards | Tipul de accesorii | Nylon, Snap-In Mount, 6.300" (160.00mm) |