VCC-845126
Essentra ComponentsEssentra Components
VCC-845126 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VCC-845126
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului CBL CLIP BENDABLE BLACK FASTENER
Foi de date: 1.VCC-845126.pdf2.VCC-845126.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VCC-845126
Număr parc VCC-845126 Producător Essentra Components
cantitate valabila 33945 pcs Fișa cu date 1.VCC-845126.pdf2.VCC-845126.pdf
Lăţime 0.240" (6.10mm) Introduceți atribute -
Tip Clip, Bendable Serie -
Dimensiunea șurubului #8 (M4) Grosimea panoului -
Dimensiunea gaurii panoului 0.177" (4.50mm) ambalare Bulk
Alte nume 61008066
RPC2148
VCC-845126-ND
VCC845126
Dimensiune de deschidere 1.402" (35.61mm)
Tipul de montare Fastener Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Grosimea materialului - Material Inflamabilitate -
Material Steel Lungime 4.961" (126.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime -
Caracteristici Protective Coating descriere detaliata Cable Clip, Bendable Black Fastener 1.402" (35.61mm)