TNM4-8-12.7-2
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNM4-8-12.7-2
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului ROUND STANDOFF M4 NYLON 1/2"
Foi de date: TNM4-8-12.7-2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNM4-8-12.7-2
Număr parc TNM4-8-12.7-2 Producător Essentra Components
Descriere ROUND STANDOFF M4 NYLON 1/2" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25418 pcs Fișa cu date TNM4-8-12.7-2.pdf
Greutate - Tip Round Standoff
Cu filet /, nefiletată Threaded Serie TNSP-MX
Șurub, Dimensiunea filetului M4 Placare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon, Brass Insert
Lungime - În general 0.736" (18.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gen Male, Female Caracteristici -
Diametru - exterior 0.315" (8.00mm) Diametru - interior -
descriere detaliata Round Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 0.500" (12.70mm) 1/2" Natural Culoare Natural
Între înălțimea consiliului 0.500" (12.70mm) 1/2"