SLCS-250-8-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLCS-250-8-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLCS-250-8-01
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Foi de date: SLCS-250-8-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLCS-250-8-01
Număr parc SLCS-250-8-01 Producător Essentra Components
cantitate valabila 146950 pcs Fișa cu date SLCS-250-8-01.pdf
Lăţime 0.250" (6.35mm) Introduceți atribute Locking, Round, Standoff
Tip Clip, Wire Saddle Serie -
Dimensiunea șurubului - Grosimea panoului 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm)
Dimensiunea gaurii panoului 0.187" (4.75mm) ambalare Bulk
Alte nume 21012004
RPC1264
SLCS-250- 8-01
SLCS-250- 8-01-ND
SLCS-250-8-01-ND
SLCS250801
Dimensiune de deschidere 0.188" (4.78mm)
Tipul de montare Arrowhead, Winged Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Grosimea materialului - Material Inflamabilitate UL94 V-2
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Lungime -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 1.030" (26.16mm)
Caracteristici - descriere detaliata Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 0.188" (4.78mm)