RWRS-2-A-1200
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RWRS-2-A-1200
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului GROMMET EDGE SOLID NYLON GRAY
Foi de date: RWRS-2-A-1200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWRS-2-A-1200
Număr parc RWRS-2-A-1200 Producător Essentra Components
Descriere GROMMET EDGE SOLID NYLON GRAY Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47475 pcs Fișa cu date RWRS-2-A-1200.pdf
Serie RWRS Grosimea panoului 0.120" ~ 0.167" (3.05mm ~ 4.24mm)