RKWE-8-12-W
Prezentarea produsului
Număr parc: RKWE-8-12-W
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului ECONOMY CABLE TIE, HOOK & LOOP,
Foi de date: 1.RKWE-8-12-W.pdf2.RKWE-8-12-W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RKWE-8-12-W
Număr parc RKWE-8-12-W Producător Essentra Components
cantitate valabila 67433 pcs Fișa cu date 1.RKWE-8-12-W.pdf2.RKWE-8-12-W.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Hook and Loop - Tie Lăţime 0.500" (12.70mm)
Rezistență la tracțiune - Serie RKWE
ambalare Bulk Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Lungime - Aproximativ 12.00" Lungime - Actuală 1.000' (304.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Hook and Loop - Tie White 0.500" (12.70mm) 1.000' (304.80mm) Culoare White