RKWDG-16-15-BK
Prezentarea produsului
Număr parc: RKWDG-16-15-BK
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului CINCH STRAP W/ GROMMET, HOOK & L
Foi de date: 1.RKWDG-16-15-BK.pdf2.RKWDG-16-15-BK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RKWDG-16-15-BK
Număr parc RKWDG-16-15-BK Producător Essentra Components
cantitate valabila 13326 pcs Fișa cu date 1.RKWDG-16-15-BK.pdf2.RKWDG-16-15-BK.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Hook and Loop - Tie Lăţime 1.000" (25.40mm)
Rezistență la tracțiune - Serie RKWD
ambalare 10 per Pkg Tipul de montare Grommet, Center Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyamide (PA), Nylon
Lungime - Aproximativ 15.00" Lungime - Actuală 1.250' (381.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Hook and Loop - Tie Black 3.75" (95.25mm) 1.000" (25.40mm) 1.250' (381.00mm) Culoare Black
Bundle Diameter 3.75" (95.25mm)