RKW-8-13-BK
Prezentarea produsului
Număr parc: RKW-8-13-BK
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Foi de date: RKW-8-13-BK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RKW-8-13-BK
Număr parc RKW-8-13-BK Producător Essentra Components
cantitate valabila 33745 pcs Fișa cu date RKW-8-13-BK.pdf
Sârmă / cablu de tip Tie Hook and Loop - Tie Lăţime 0.500" (12.70mm)
Rezistență la tracțiune - Serie RKW
ambalare Bulk Tipul de montare Screw Mount, Cross-Cut
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Lungime - Aproximativ 13.00" Lungime - Actuală 1.083' (330.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata Hook and Loop - Tie Black 0.500" (12.70mm) 1.083' (330.00mm) Culoare Black