RBF-6.4-11.1-16
Essentra ComponentsEssentra Components
RBF-6.4-11.1-16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RBF-6.4-11.1-16
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului BARBED FASTENER 0.440" NYLON BLK
Foi de date: RBF-6.4-11.1-16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RBF-6.4-11.1-16
Număr parc RBF-6.4-11.1-16 Producător Essentra Components
Descriere BARBED FASTENER 0.440" NYLON BLK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 229106 pcs Fișa cu date RBF-6.4-11.1-16.pdf
Tip Barbed Fastener Serie RBF
Lungimea nervului 0.440" (11.18mm) Diametrul nitului -
Alte nume RBF-6.4-11.1-16-ND
RPC2907
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul găurii 0.250" (6.35mm) 1/4" Înălțimea capului 0.080" (2.03mm)
Diametrul capului 0.630" (16.00mm) Grip Range 0.080" ~ 0.280" (2.03mm ~ 7.11mm)
Caracteristici - descriere detaliata Barbed Fastener 0.080" ~ 0.280" (2.03mm ~ 7.11mm) Grip Range Nylon