PSD-18M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
PSD-18M-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSD-18M-01
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 18MM
Foi de date: PSD-18M-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSD-18M-01
Număr parc PSD-18M-01 Producător Essentra Components
Descriere BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 18MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 206056 pcs Fișa cu date PSD-18M-01.pdf
Grosimea panoului de suport 0.062" (1.57mm) 1/16" Diametrul găurii de sprijin 0.122" (3.10mm)
Serie PSD Alte nume PSD-18M-01-ND
RPC4724
Tipul de montare Resting Mount Grosimea panoului de montare -
Diametrul găurii de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Lungime - În general 0.919" (23.35mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Holding Tip Snap Lock
Caracteristici - descriere detaliata Board Support Snap Lock / Resting Mount Nylon 0.709" (18.00mm)
Între înălțimea consiliului 0.709" (18.00mm)