MWSET1-1-1-19
Essentra ComponentsEssentra Components
MWSET1-1-1-19 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MWSET1-1-1-19
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
Foi de date: 1.MWSET1-1-1-19.pdf2.MWSET1-1-1-19.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MWSET1-1-1-19
Număr parc MWSET1-1-1-19 Producător Essentra Components
cantitate valabila 156092 pcs Fișa cu date 1.MWSET1-1-1-19.pdf2.MWSET1-1-1-19.pdf
Lăţime 0.080" (2.03mm) Introduceți atribute Micro
Tip Clip, Wire Saddle Serie -
Dimensiunea șurubului - Grosimea panoului 0.093" (2.36mm)
Dimensiunea gaurii panoului 0.067" (1.70mm) ambalare Bulk
Alte nume MWSET1-1-1-19-ND
RPC4466
Dimensiune de deschidere 0.190" L x 0.040" H (4.83mm x 1.02mm)
Tipul de montare Push In Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Grosimea materialului - Material Inflamabilitate UL94 V-0
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Lungime 0.280" (7.11mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 0.160" (4.06mm)
Caracteristici Flame Retardant descriere detaliata Cable Clip, Wire Saddle Natural Push In 0.190" L x 0.040" H (4.83mm x 1.02mm)