MDLSP1-14M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MDLSP1-14M-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDLSP1-14M-01
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM
Foi de date: MDLSP1-14M-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDLSP1-14M-01
Număr parc MDLSP1-14M-01 Producător Essentra Components
Descriere BRD SPT SNAP LOCK NYLON 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 158013 pcs Fișa cu date MDLSP1-14M-01.pdf
Grosimea panoului de suport 0.065" (1.65mm) Diametrul găurii de sprijin 0.098" (2.50mm)
Serie MDLSP1 Alte nume 61054081
MDLSP1-14M-01-ND
MDLSP114M01
RP913
Tipul de montare Snap Lock Grosimea panoului de montare 0.065" (1.65mm)
Diametrul găurii de montare 0.098" (2.50mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Lungime - În general 0.839" (21.30mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Holding Tip Snap Lock
Caracteristici - descriere detaliata Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.551" (14.00mm)
Între înălțimea consiliului 0.551" (14.00mm)