DLSP-1-10M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
DLSP-1-10M-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DLSP-1-10M-01
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM
Foi de date: DLSP-1-10M-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DLSP-1-10M-01
Număr parc DLSP-1-10M-01 Producător Essentra Components
Descriere BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 169474 pcs Fișa cu date DLSP-1-10M-01.pdf
Grosimea panoului de suport 0.063" (1.60mm) Diametrul găurii de sprijin 0.156" (3.96mm) 5/32"
Serie DLSP-1 Alte nume 61054030
DLSP-1-10M-01-ND
DLSP110M01
RPC1507
Tipul de montare Snap Lock Grosimea panoului de montare 0.063" (1.60mm)
Diametrul găurii de montare 0.156" (3.96mm) 5/32" Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Nylon Lungime - În general 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Holding Tip Snap Lock
Caracteristici - descriere detaliata Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.394" (10.00mm)
Între înălțimea consiliului 0.394" (10.00mm)