CRLCBSK-2-10-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CRLCBSK-2-10-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRLCBSK-2-10-01
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM
Foi de date: CRLCBSK-2-10-01.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRLCBSK-2-10-01
Număr parc CRLCBSK-2-10-01 Producător Essentra Components
Descriere BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106588 pcs Fișa cu date CRLCBSK-2-10-01.pdf
Grosimea panoului de suport 0.063" (1.60mm) Diametrul găurii de sprijin 0.157" (3.99mm)
Serie CRLCBSK-2 Alte nume 61183031
CRLCBSK-2-10-01-ND
CRLCBSK21001
RPC2240
Tipul de montare Snap Lock Grosimea panoului de montare 0.039" ~ 0.063" (1.00mm ~ 1.60mm)
Diametrul găurii de montare 0.213" (5.40mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Nylon Lungime - În general 0.744" (18.90mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Holding Tip Snap Lock
Caracteristici Locking, Reverse Mounting descriere detaliata Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.394" (10.00mm)
Între înălțimea consiliului 0.394" (10.00mm)