BR2-226-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
BR2-226-01BK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BR2-226-01BK
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS
Foi de date: 1.BR2-226-01BK.pdf2.BR2-226-01BK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BR2-226-01BK
Număr parc BR2-226-01BK Producător Essentra Components
Descriere BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 251548 pcs Fișa cu date 1.BR2-226-01BK.pdf2.BR2-226-01BK.pdf
Tip Barbed Fastener (2 Piece) Serie BR
Lungimea nervului 0.226" (5.74mm) Diametrul nitului -
Alte nume BR2-226-01BK-ND
RPC3538
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul găurii 0.281" (7.14mm) Înălțimea capului 0.063" (1.60mm) 1/16"
Diametrul capului 0.406" (10.31mm) Grip Range 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm)
Caracteristici - descriere detaliata Barbed Fastener (2 Piece) 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Grip Range Nylon
Culoare Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BR2-344-01
BR2-344-01
Producători: Essentra Components
Descriere: BARBED FASTENR 0.344 1000 PCS
In stoc: 281660 pcs
Descarca: BR2-344-01.pdf
RFQ
BR2-344-01BK
BR2-344-01BK
Descriere: SNAP TOGETHER RATCHET RIVET, BLA
In stoc: 236500 pcs
Descarca: BR2-344-01BK.pdf
RFQ
BR2-1.3
BR2-1.3
Producători: Panduit
Descriere: CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER
Descarca: BR2-1.3.pdf
Descriere: BARBED FASTENR 0.488 1000 PCS
Descarca: BR2-488-01.pdf
BR2-1.3-X
BR2-1.3-X
Producători: Panduit
Descriere: CBL CLIP WIRE SADDLE FASTEN 10PC
In stoc: 969 pcs
Descarca: BR2-1.3-X.pdf
Descarca: BR2-488-01BK.pdf
BR2-1.5-X
BR2-1.5-X
Descarca: BR2-1.5-X.pdf
BR2-4-X
BR2-4-X
Descarca: BR2-4-X.pdf
BR2-6-X
BR2-6-X
Descarca: BR2-6-X.pdf
BR2-1.3-A-X
BR2-1.3-A-X
Descriere: CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ADH
Descarca: BR2-1.3-A-X.pdf
BR2-1.3-A
BR2-1.3-A
Descarca: BR2-1.3-A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW