BR1-226-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
BR1-226-01BK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BR1-226-01BK
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS
Foi de date: BR1-226-01BK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BR1-226-01BK
Număr parc BR1-226-01BK Producător Essentra Components
Descriere BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 307406 pcs Fișa cu date BR1-226-01BK.pdf
Tip Barbed Fastener (2 Piece) Serie BR
Lungimea nervului 0.226" (5.74mm) Diametrul nitului -
Alte nume BR1-226-01BK-ND
RPC3531
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametrul găurii 0.281" (7.14mm) Înălțimea capului 0.093" (2.36mm)
Diametrul capului 0.750" (19.05mm) 3/4" Grip Range 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm)
Caracteristici - descriere detaliata Barbed Fastener (2 Piece) 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Grip Range Nylon