AFMP080A
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AFMP080A
Producator / Marca: Essentra Components
Descrierea produsului FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK
Foi de date: AFMP080A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AFMP080A
Număr parc AFMP080A Producător Essentra Components
Descriere FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19719 pcs Fișa cu date AFMP080A.pdf
Tip Foot Grosime -
Dimensiune / Dimensiune 3.150" Dia (80.00mm) Formă Cylindrical, Tapered
Serie AFM Tipul de montare Threaded Stud
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Duritate -
Formă Individual Pieces descriere detaliata Foot Cylindrical, Tapered 3.150" Dia (80.00mm) Nylon Black
Culoare Black
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AFM907NT1
AFM907NT1
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: RF MOSFET LDMOS 7.5V 10-DFN
In stoc: 70848 pcs
Descarca:
RFQ
AFMP050A
AFMP050A
Producători: Essentra Components
Descriere: FOOT CYLINDRICAL 1.97" DIA BLACK