MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
EpsonEpson
MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
Producator / Marca: Epson
Descrierea produsului CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC-405 32.0000K-R3: PURE SN
Număr parc MC-405 32.0000K-R3: PURE SN Producător Epson
Descriere CRYSTAL 32.00 KHZ 15.0PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
Tip kHz Crystal (Tuning Fork) Dimensiune / Dimensiune 0.378" L x 0.160" W (9.60mm x 4.06mm)
Serie MC-405 Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SOJ, 2.29mm pitch