530BC902M360DGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 530BC902M360DGR
Producator / Marca: Energy Micro (Silicon Labs)
Descrierea produsului SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O
Foi de date: 530BC902M360DGR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 530BC902M360DGR
Număr parc 530BC902M360DGR Producător Energy Micro (Silicon Labs)
Descriere SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2171 pcs Fișa cu date 530BC902M360DGR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie Si530
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±7ppm
Frecvență 902.36MHz descriere detaliata 902.36MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 98mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 75mA