515MBA2M04800AAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 515MBA2M04800AAGR
Producator / Marca: Energy Micro (Silicon Labs)
Descrierea produsului VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1-
Foi de date: 515MBA2M04800AAGR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 515MBA2M04800AAGR
Număr parc 515MBA2M04800AAGR Producător Energy Micro (Silicon Labs)
Descriere VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1- Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 17844 pcs Fișa cu date 515MBA2M04800AAGR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip VCXO
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie Si515
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 2.048MHz descriere detaliata 2.048MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 29mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 22mA
Rezonator de bază Crystal Punctul de tragere absolut (APR) ±80ppm