511ACAM700000BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 511ACAM700000BAG
Producator / Marca: Energy Micro (Silicon Labs)
Descrierea produsului SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Foi de date: 511ACAM700000BAG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 511ACAM700000BAG
Număr parc 511ACAM700000BAG Producător Energy Micro (Silicon Labs)
Descriere SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 22628 pcs Fișa cu date 511ACAM700000BAG.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie Si511
Evaluări - ambalare Strip
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.050" (1.28mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±20ppm
Frecvență 700kHz descriere detaliata 700kHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 43mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 18mA