501HCAM032768BAF
Silicon LabsSilicon Labs
501HCAM032768BAF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 501HCAM032768BAF
Producator / Marca: Energy Micro (Silicon Labs)
Descrierea produsului OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 501HCAM032768BAF
Număr parc 501HCAM032768BAF Producător Silicon Labs
Descriere OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80614 pcs Fișa cu date
Tip CMEMS® Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Shell Style 1.7 V ~ 3.6 V Serie Si501
Starea RoHS Cut Strip Evaluări -
Polarizare 4-SMD, No Lead producție Enable/Disable
Alte nume 336-2862 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Codul producătorului 501HCAM032768BAF Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Frecvența toleranței ±20ppm Frecvență - ieșire 1 4.9mA
Frecvență 32.768kHz Descriere extinsă 32.768kHz LVCMOS CMEMS® Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 4.9mA Enable/Disable
Descriere OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 4.9mA