501BCAM032768DAF
Silicon LabsSilicon Labs
501BCAM032768DAF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 501BCAM032768DAF
Producator / Marca: Energy Micro (Silicon Labs)
Descrierea produsului OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 501BCAM032768DAF
Număr parc 501BCAM032768DAF Producător Silicon Labs
Descriere OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6683 pcs Fișa cu date
Tip CMEMS® Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Shell Style 3.3V Serie Si501
Starea RoHS Cut Strip Evaluări -
Polarizare 4-SMD, No Lead producție Enable/Disable
Alte nume 336-2854 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Codul producătorului 501BCAM032768DAF Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Frecvența toleranței ±20ppm Frecvență - ieșire 1 2.5mA
Frecvență 32.768kHz Descriere extinsă 32.768kHz LVCMOS CMEMS® Oscillator Surface Mount 3.3V 2.5mA Enable/Disable
Descriere OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Curent - aprovizionare (Max) LVCMOS
Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 2.5mA